fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

На факультеті математики, природничих наук та технологій відбувся захист курсових робіт з інформатики

Студенти кафедри інформатики, програмування, штучного інтелекту та технологічної освіти, які навчаються за спеціальністю Середня освіта (Інформатика) - група ІНФ21Б, продемонстрували свої вражаючі роботи з 3D-моделювання, анімації та розробки комп'ютерних ігор.

Найкращі курсові роботи:

• Моделювання природних ландшафтів у 3D середовищі: використання Blender для створення тропічної екосистеми (Черненко Наталія), студентка продемонструвала захоплюючу 3D-модель тропічного лісу, створену за допомогою популярної програми Blender.
  • 3D-моделювання аніматроніка Springtrap з використанням програми Blender (Котельніков Сергій), студент вразив комісію детальною 3D-моделлю аніматроніка Springtrap з популярної гри Five Nights at Freddy's.
  • Розробка класичних комп'ютерних ігор засобами мови програмування Python (Радзевіло Владислав), студент продемонстрував свої навички програмування, створивши цікаву та захоплюючу комп'ютерну гру.

Захист курсових робіт відбувся за присутності викладачів кафедри Лупан І.В., Рєзіної О.В., Шлянчак С.О., Ганенко Л.Д. та Ніщеменка Д.О., які високо оцінили рівень підготовки студентів та актуальність їхніх робіт.

Спеціальність Середня освіта (Інформатика) готує вчителів інформатики, які володіють сучасними знаннями та навичками у сфері інформаційних технологій.

Навчаючись на цій спеціальності, ви зможете:

• Оволодіти навичками 3D-моделювання, анімації та розробки комп'ютерних ігор.
  • Отримати знання про сучасні інформаційні технології та методи їх використання в освітньому процесі.
  • Навчитися розробляти цікаві та корисні уроки інформатики для школярів.

Якщо ви хочете стати вчителем інформатики нового покоління, який буде захоплювати учнів світом інформаційних технологій, обирайте спеціальність Середня освіта (Інформатика).