fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна наука та освіта : новітня соціокультурна проекція»

21 травня 2024 року відбулося пленарне засідання міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна наука та освіта : новітня соціокультурна проекція», співорганізаторами та учасниками якої стали науково-педагогічні працівники кафедри математики та цифрових технологій нашого університету: зав.кафедри О.М.Трифонова та професор кафедри М.І.Садовий.

Базою для проведення конференції став Український державний університет імені Михайла Драгоманова.

Основними тематичними напрями роботи конференції стали:

1. Соціоцентричні вектори розвитку сучасної науки.
  2. Тенденції розвитку освіти крізь призму сучасних соціокультурних реалій.
  3. Цифрова освіта: досвід, виклики та перспективи.
  4. Психологічна проекція соціокультурного буття.

Учасники конференції обговорили нагальні проблеми освіти та науки в умовах військового стану в Україні, особливості організації освітнього процесу, виклики з якими стикається освіта та шляхи їх подолання.

Інформацію підготували д.пед.н., проф. О.М.Трифонова, д.пед.н., проф. М.І.Садовий