fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Використання ігор-тренажерів в освітньому процесі

Здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) та гарант ОП Середня освіта (Природничі науки) Плющ Валентина Миколаївна продовжують брати участь у онлайн-лекторії провідних професіоналів-практиків.

Зокрема 13 травня 2024 року засобами платформи ZOOM в межах роботи "Школи молодого педагога"; випуск 3: "Інноваційні технології навчання біології та основ здоров'я", що організовано Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Рівненським державним гуманітарним університетом відвідано гостьову лекцію Крук Тетяни Євгенівни, вчительки біології, основ здоров’я, курсу «Здоров’я, безпека та добробут» Бужанського ліцею Мар’янівської селищної ради Луцького району Волинської області, спеціалістка вищої категорії, старша вчителька. Під час лекції спікер поділилась досвідом створення ігор-тренажерів засобами PowerPoint та особливостями методики використання цих ігор у освітньому процесі.

Дякуємо вам за чудову розповідь та за потужну співпрацю!