fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Захист курсових робіт з методики навчання інформатики

16 травня 2024 року відбувся захист курсових робіт з методики навчання інформатики студентів групи ІНФ20Б, які здобувають освіту за спеціальністю Середня освіта (Інформатика). Ці талановиті майбутні вчителі інформатики протягом навчання ретельно вивчали актуальні питання інформатики та їх практичне застосування в шкільній освіті.

Всі курсові роботи були захищені на відмінно.

Ось деякі з тем, які досліджували наші студенти:

• Горюнова Катерина: "Розробка завдань з інформатики із штучним інтелектом".
  • Ковальчук Олександра: "Міжпредметні зв'язки інформатики й інших навчальних предметів".
  • Решетнікова Дар’я: "Використання засобів робототехніки для стимулювання позитивних емоцій школярів".
  • Ткаченко Андрій: "Робототехніка в шкільному навчанні програмування: можливості Arduino та MicroBit".

Ці роботи свідчать про високий рівень підготовки наших студентів та їх прагнення до інноваційних методів викладання інформатики.

Спеціальність "Середня освіта (Інформатика)" - це чудовий вибір для тих, хто хоче стати вчителем інформатики та готувати майбутнє покоління до життя в цифрову епоху.

Якщо ви мрієте про динамічну та цікаву кар'єру, де ви зможете творити та ділитися своїми знаннями з іншими, тоді спеціальність "Середня освіта (Інформатика)" саме для вас. Звертайтеся до нас, щоб дізнатися більше про цю захоплюючу можливість!