fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Захист курсових робіт з методики фаху спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

15 травня на кафедрі природничих наук і методик їхнього навчання відбувся захист курсових робіт з методики навчання біології та здоров’я людини. Студенти групи БХ20Б спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) представили комісії у складі професора Дефорж Г.В., доцента Аркушиної Г.Ф. та доцента Бобрової М.С. результати своїх наукових досліджень з методики навчання біології та здоров’я людини.

Базою проведення досліджень були заклади загальної середньої освіти м. Кропивницького та Кіровоградської області. Так, Муровщик Яна розкрила особливості застосування мультимедійних технологій та інформаційних засобів навчання на уроках біології. Микитяк Аня окреслила методику організації позакласної роботи з біології, а Твердоступ Вікторія – методику формування пізнавального інтересу учнів в процесі вивчення біології. Приходько Катерина захопливо розповіла про формування практичних навичок при вивченні теми «Перша домедична допомога». Дослідження Новікової Єлизавети було присвячене практично-орієнтованому навчанню, яке вона реалізувала при викладанні теми «Сенсорні системи». Всі студенти зазначили, що написання курсової роботи не викликало особливих труднощів, вони із задоволенням працювали над практичною частиною, яка включала безпосередню роботу зі школярами. Комісія відмітила високий рівень виконання курсових проєктів, звернула увагу на наявність сертифікатів проходження вебінарів та семінарів на освітніх платформах, пов’язаних з тематикою курсових робіт, та рекомендувала найкращим студентам подати матеріали для апробації на конференції та в наукові журнали.

Інформацію підготували Дефорж Г.В. та Боброва М.С.