fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Участь у відзначенні Дня Європи в Кропивницькому

День Європи –  свято присвячене єдності
на європейському континенті,
відзначається спільно з державами
Європейського Союзу та є важливим для України.

Цьогоріч відзначення Дня Європи відбувалося 10 травня на площі біля Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

У рамках заходу було представлено десять локацій, які включали в себе благодійний ярмарок, майстер-класи, презентацію діяльності національних діаспор, євроклубів та європейських цінностей. Тут зібралися студенти, викладачі, громадські активісти разом з керівництвом області та міста.

Активну участь в організації та проведенні заходу, зборі коштів на ярмарку, які будуть використані для потреб військових, взяли також викладачі, студенти й співробітники факультету математики, природничих наук та технологій.

Колектив нашого факультету говорить про європейські цінності та плекає їх у своїх практиках та взаємодіях. Віримо, що європейська спільнота буде рости та розцвітати!

Наближаємо Перемогу, дякуємо захисникам та захисницям України.