fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Звітна  конференція за результатами виробничої практики у школі здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Природничі науки)

Звітна конференція за результатами виробничої практики у школі здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Природничі науки)

27 березня 2024 року на кафедрі природничих наук і методик їхнього навчання відбулася звітна конференція за результатами виробничої практики у школі здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП Середня освіта ( Природничі науки).

Під час конференції здобувачі ділились враженнями щодо першого досвіду професійної діяльності, продемонстрували інструменти й інноваційні методи, які використовували під час розробки конспектів уроків, виховних заходів. Під час практики також реалізовувалась практична складова курсової роботи з методики навчання природничих наук.

Варто відзначити, що студенти наголосили,  що підготовка за ОП Середня освіта (Природничі науки) відбувається на високому рівні, що дало змогу реалізувати завдання всіх чотирьох модулів практики: педагогічного, психологічного, фахового та організаційного. Разом з тим, під час проведення звітної конференції з виробничої педагогічної практики, здобувачі освіти висловили пропозицію розширити перелік вибіркових дисциплін для посилення професійної методичної підготовки.