fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Обговорення процедури удосконалення конкурсного відбору науково-дослідних проєктів, що належать до сфери управління МОН України

15 квітня 2024 року завідувач кафедри математики та цифрових технологій О. М. Трифонова та доцент кафедри природничих наук і методик їхнього навчання Ю. Ю. Сільченко долучилися до роботи робочої групи з удосконалення процедури проведення конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і розробок, які будуть виконуватись закладами вищої освіти та науковими установами, що належать до сфери управління МОН, за бюджетною програмою 2201040 «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ».

Засідання відбулося під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Дениса Ігоровича Курбатова, який окреслив основні напрямки діяльності робочої групи.

Учасники засідання висловили ряд слушних, але дискусійних питань щодо змісту Положень про конкурсний відбір проєктів наукових досліджень і розробок закладів вищої освітитанаукових установ.

Окрема увага була приділена конкурсному відбору проєктів наукових робіт та розробок молодих вчених.

Робота тримає…

Інформацію підготували д.пед.н., проф. О.М.Трифонова та к.геогр.н., доц. Ю.Ю.Сільченко