fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Конференція за результатами виробничої педагогічної практики студентів групи ІНФ20Б

У понеділок 25 березня 2024 року відбулася підсумкова конференція за результатами виробничої педагогічної практики студентів-бакалаврів спеціальності «014 Середня освіта (Інформатика)» освітньої програми «Інформатика та Математика». На конференції були присутні студенти, керівник практики Рєзіна О.В., методист з інформатики Лупан І.В., методист з математики Ботузова Ю.В. та методист з педагогіки Краснощок І.П.

Студенти щиро поділилися враженнями про свій перший педагогічний досвід, розповіли про особливості проведення уроків, організації позакласних заходів, спілкування з учителями та учнями. Кожен з них представив багатий фото- та відеоматеріал, що був зібраний під час практики. Усі методисти відзначили відповідальне та творче ставлення студентів до завдань практики, їхню плідну роботу. Зустріч пройшла в надзвичайно доброзичливій та теплій атмосфері.

Вітаємо студентів із вдалим завершенням практики та бажаємо нових звершень на педагогічній ниві!