fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка – університет, який має давні традиції педагогічної академічної освіти, науки й культури, що покладає на нього особливу місію в житті регіону та українського суспільства. Факультет математики, природничих наук та технологій підтримує толерантну та науково-пізнавальну атмосферу освітнього середовища. Зокрема на кафедрі природничих наук і методик їхнього навчання гарант ОП Середня освіта (Природничі науки) здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Валентина Плющ та куратори проводять відповідні заходи (роз’яснювальні бесіди, кураторські години).

25 березня 2024 року під час онлайн зустрічі Валентина Плющ зі здобувачами освіти пригадали основні положення деяких нормативних документів, що регулють їх права та обов’язки членів університетської спільноти:

Положення про апеляцію результатів підсумкового контролю Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка / Кропивницький: РВВ ЦДУ ім. В. Винниченка, 2022

Етичний кодекс університетської спільноти в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка / Кропивницький: РВВ ЦДУ ім. В. Винниченка, 2022

Положення про запобігання та протидію булінгу в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка / Кропивницький: РВВ ЦДУ ім. В. Винниченка, 2022

Основну увагу було приділено етичним нормам діяльності членів університетської спільноти; основним напрямкам протидії булінгу, порядку реагування на доведені випадки булінгу та відповідальності причетних осіб; механізмам врегулювання конфліктних ситуацій та алгоритму дій при виникненні конфліктних; апеляції результатів підсумкового контролю!

Під час спілкування у студентів виникла пропозиція продовження діалогу з даної тематики з психологом, адже провідну роль у процесі управління конфліктною ситуацією відіграє добре розуміння психологічних механізмів ескалації та перебігу конфліктів, знання динаміки їх проявів та вміння передбачати можливі дії опонентів.

Інформацію підготувала Валентина Плющ