fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Навчання на тему «Сучасний викладач» від компаній-роботодавців у воркшопах «Uni-Biz Bridge»

В.о. завідувачка кафедри технологічної та професійної освіти Оксана Абрамова, доцентки Ольга Пуляк та Наталя Мироненко разом зі студентками спеціальності Професійна освіта (Технології виробів легкої промисловості) Юлією Карповою та Наталією Лісничою пройшли триденне навчання в рамках проєкту з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge» на тему «Сучасний викладач». Воркшопи було організовано українською агенцією UGEN, що впродовж 7 років працює в Україні та за кордоном, налічує більше 45 компаній-клієнтів, спеціалізується на побудові та розвитку бренду роботодавця для міжнародних та великих компаній, допомагає роботодавцям подолати виклики у сфері управління персоналом тощо, а молодим талантам – знайти роботу мрії.

Команди учасників разом із представниками компаній-роботодавців обговорили наявний стан освіти, особливості упровадження дуального навчання, визначили портрет сучасного студента тощо. Під час заходів розглядали питання:

• Як сформувати особистий бренд викладача.
  • Work & Study: популярний тренд чи реальне рішення для розвитку талантів.
  • Бізнес-підходи до створення навчальних програм.
  • Постановка цілей: інструменти та підходи.
  • Стресостійкість — базова компетенція сучасного викладача.
  • Діджитал-помічники/інструменти в підготовці та під час занять зі студентами.
  • Тайм-менеджмент: інструменти, пріоритети, планування.
  • World cafe на тему: «Сучасний студент: навички, вміння та знання»

Підсумовуючи захід учасники спільно дійшли висновків, що головне у навчанні 一 мотивація, тому важливо залучати та зацікавлювати студентів цікавими темами; тільки у співпраці роботодавців та ЗВО можна підготувати висококваліфікованих фахівців тощо. Основними навичками сучасного студента присутні визначили цифрові навички, роботу з інформацією, тайм менеджмент, критичне мислення, навчання протягом життя, пошук та аналіз інформації, гнучкість та адаптивність.

Слухачі мали можливість отримати сертифікати від організаторів після участі у вокшопах та успішного проходження тестування.

Інформацію надано кафедрою технологічної та професійної освіти