fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Викладачі кафедри природничих наук і методик їхнього навчання завітали у Соколівський ліцей

5 березня 2024 року викладачі кафедри природничих наук і методик їхнього навчання завітали у Соколівський ліцей Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області. Зустрів гостей і познайомив з учнями 11-го класу директор ліцею, випускник ЦДУ ім. В. Винниченка Синєок Руслан Сергійович.

Викладачі ознайомили учнів зі спеціальностями 5-ти факультетів нашого університету, розказали особливості навчання та студентського життя. Особливу увагу приділили спеціальностям та освітнім програмам кафедри. Доцент Зарубіна А.В. розказала про особливості ОПП Середня освіта (Географія) та краєзнавчо-туристична робота; професор Дефорж Г.В. – про ОПП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, Хімія); доцент Сірик Е.П. – про ОПП Середня освіта  (Фізика та астрономія, Інформатика), робототехніка; доцент Терещенко О.В. – про ОПП Середня освіта (Природничі науки). Також викладачі акцентували увагу на організації навчально-виховного процесу на факультеті математики, природничих наук та технологій, переваги ЦДУ ім. В. Винниченка серед ЗВО України. Під час зустрічі приємним моментом було спілкування з випускниками нашого факультету, сьогоднішніми вчителями Соколівського ліцею. В кінці зустрічі представники факультету та адміністрації ліцею домовились про подальшу співпрацю та спільні проєкти. Чекаємо учнів та вчителів Соколівського ліцею в стінах нашого факультету. До зустрічі!

Інформацію надала Дефорж Г.В.