fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Освоєння професійної освіти

Останні роки характеризуються прискореною цифровізацією всіх галузей життєдіяльності держави. На кафедрі математики та цифрових технологій здійснюється підготовка фахівців, які забезпечують такий напрямок – студенти спеціальності Професійна освіта (Цифрові технології).

07 березня 2024 р. відбулася настановча конференція магістрів першого курсу освітньої програми Професійна освіта (Цифрові технології) з підготовки до виробничої (педагогічної) практики. Студенти йдуть на практику і несуть цифровізацію в Центральноукраїнське вище професійне училище імені Миколи Федоровського, Кропивницький професійний ліцей Кіровоградської обласної ради, Кропивницьке Вище професійно-технічне училище, Регіональний центр професійної освіти ім. О.С.Єгорова, Державний навчальний заклад «Знам'янський професійний ліцей», Професійно-технічне училище №16 м.Мала Виска.

Метою практики є не лише закріпити й поглибити набуті теоретичні знання, а й розширити цифрові компетентності, навички та вміння професійної педагогічної роботи, набути досвіду застосування сучасних педагогічних технологій та інноваційних інформаційних засобів навчання, що забезпечує практичну реалізацію професійно-педагогічних функцій педагога професійного навчання, здатного навчатися впродовж усього життя.

Керівник практики професор Микола Садовий детально ознайомив студентів з програмою практики, провів інструктаж із техніки безпеки, акцентував увагу на окремих аспектах виконання індивідуального завдання.

А далі вже розпочалося спілкування з керівництвом закладів професійної (професійно-технічної) освіти безпосередньо на базах практик. Обговорили проблеми та перспективи розвитку професійної освіти, визначили побажання стейкхолдерів до рівня підготовки фахівців зі спеціальності Професійна освіта (Цифрові технології), чітко окреслили план діяльності студентів під час практики.

Інформацію підготували професор Микола Садовий та професор Олена Трифонова