fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Круглий стіл зі стейкхолдерами

У четвер 29 лютого 2024 р. відбувся круглий стіл – обговорення освітньої програми “Інформатика та робототехніка” для бакалаврів спеціальності 014 “Середня освіта. Інформатика».

В обговоренні взяли участь стейкхолдери-роботодавці:

Чередниченко Наталя Юріївна – доктор педагогічних наук, директор Комунального закладу «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»;

Медніков Дмитро Миколайович – директор Ліцею Новгородківської селищної ради Кропивницькогорайону Кіровоградської області;

Бобровницька Валентина Володимирівна – заступник директора та Білецька Юлія Григорівна – вчитель інформатики Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання №32 «Спеціалізована загальноосвітня школа I–III ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;

Хащевацька Інна Вікторівна – вчитель інформатики Комунального закладу «Ліцей «Муніципальний колегіум» Кропивницької міської ради»;

Шибіста Вікторія Юріївна – вчитель інформатики Комунального закладу «Ліцей «Європейська освіта» Кропивницької міської ради»;

Тимофієнко Олена Леонідівна – вчитель інформатики Комунального закладу «Ліцей «ВІКТОРІЯ-П»;

Настусенко Софія Дмитрівна – вчитель інформатики Комунального закладу «Ліцей «Центральний» Кропивницької міської ради»;

Левицький Ярослав В’ячеславович – вчитель інформатики Комунального закладу «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради».

Приймали гостей на факультеті математики, природничих наук та технологій, доцент Тетяна Фурсикова, завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій, доцент Світлана Шлянчак, гарант освітньої програми, доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій Ольга Рєзіна, викладачі кафедри інформатики та інформаційних технологій доцент Ірина Лупан, доцент Олександр Баранюк та старший викладач Людмила Ганенко. На зустріч були запрошені студенти груп ІНФ22Б та ІНФ23Б, які навчаються за цією ОПП.

Гарант О.В.Рєзіна ознайомила присутніх з основними положеннями програми:

• документами, якими керувалися розробники;
  • новими дисциплінами загальної та професійної підготовки;
  • особливостями практичної підготовки студентів;
  • надбаннями лабораторії робототехніки.

Викладачі О.В.Рєзіна, О.Ф.Баранюк, І.В.Лупан розказали про особливості викладання дисциплін Програмування, Робототехніка, Методика навчання інформатики та робототехніки.

У процесі обговорення були висловлені думки про актуальність програми в контексті STEM-освіти та розвитку Робототехніки як сфери людської діяльності, були наведені приклади цікавих учнівських проєктів, що зайняли призові місця на Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, було наголошено на необхідності розвитку матеріальної бази. Директори шкіл повідомили про підтримку молодих учителів з боку адміністрації шкіл. Студенти висловилися про доброзичливу атмосферу на факультеті, про дисципліни, які їм цікаво вивчати. Дискусія була плідною, пройшла в дружній та невимушеній атмосфері.

Дякуємо нашим стейкхолдерам за активну співпрацю!

Інформацію надано кафедрою інформатики та інформаційних технологій