fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Учні Фортечної гімназії відвідали факультет

19 лютого 2024 року учні 9-Б класу Комунального закладу «Фортечна гімназія» Кропивницької міської ради відвідали факультет математики, природничих наук та технологій. Захід відбувся в рамках виробничої (педагогічної) практики студентів 4-го курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) ОПП Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Хімія), методист фахового (біологічного) модулю професор Г.В.Дефорж. Одним із завдань фахового модулю є проведення профорієнтаційного заходу зі спеціальності. Студентка групи БХ20Б Яна Муровщик запросила учнів та класного керівника, вчителя біології Ольгу В’ячеславівну Сидоренко на зустріч з викладачами кафедри природничих наук і методик їхнього навчання.

Учні відвідали музей Природи, прослухали цікаву екскурсію, яку провела доцент М.С.Боброва. Діти ставили безліч запитань, цікавились фауною рідного краю, виготовленням опудал. Також відвідали біологічні, фізичні та хімічні лабораторії ФМПНТ. Учні довідалися про особливості навчання, цікаве студентське життя і перспективи майбутньої роботи за спеціальністю. Завідувач лабораторії Н.В.Донець познайомила учнів з цікавим світом фізичних явищ у природі, продемонструвала досліди, презентувала технічне оснащення фізичних лабораторій, яким діти радо скористалися. Старший лаборант К.А.Ляшок ознайомила учнів із захоплюючим світом хімії, показала хімічне обладнання, посуд, реактиви, провела цікаві досліди. Учні вийшли зі стін факультету радісні, захоплені, у піднесеному настрої, із самими позитивними відгуками. Співробітники кафедри та факультету завжди раді гостям! До нових зустрічей!

Ганна Дефорж, д.і.н., професор