fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Участь у вебінарі «Підручник, який надихає і допомагає пізнавати хімію у Новій українській школі»

15 лютого 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри природничих наук та методик їхнього навчання ФМПНТ Валентина ПЛЮЩ і Тетяна ФОРОСТОВСЬКА разом зі студентами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей 014 «Середня освіта (Природничі науки)»014 «Середня освіта (Хімія)" долучилися до вебінару «Підручник, який надихає і допомагає пізнавати хімію у Новій українській школі».

Захід організували авторки підручника «Хімія, 7 клас» для Нової української школи Ольга ЯРОШЕНКО та Тетяна КОРШЕВНЮК.

За результатами вебінару в учасників було сформовано розуміння структури й змісту підручника; способів проєктування сценаріїв навчальних занять, зокрема під час організації групової роботи на основі підручника «Хімія, 7 клас». Вебінар  викликав бурхливе обговорення, зацікавив слухачів та змотивував до активної підготовки до майбутньої професійної діяльності.

Щиро дякуємо Тетяні Валеріївні Коршевнюк та Ользі Григорівні Ярошенко за цікаве і змістовне знайомство з підручником.

Інформацію підготувала
к.п.н, доцент Тетяна Форостовська