fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Відкрита пара з дисципліни «Задачі з параметром»

14 лютого 2024 року кандидат фізико-математичних наук, доцент Інна Геннадіївна Ключник провела  відкриту лекцію. Заняття відбулося відповідно розкладу в очній  формі зі студентами, які обрали курс «Задачі з параметром».

Здебільшого, це студенти групи М22Б та М23БС, які навчаються за освітньою програмою Математика та інформатика. Змістом лекції були охоплені методи розв’язування задач із параметром.

1

Лекцію відвідали в. о. завідувача кафедри математики та цифрових технологій, доктор педагогічних наук, професорка Олена Михайлівна Трифонова,  доктор історичних наук, професор Ренат Ярославович Ріжняк, доктор педагогічних наук, професор Микола Ілліч Садовий.

2

Інна Геннадіївна надавала чіткі та лаконічні алгоритми розв’язування типових задач. Використовувала конкретні приклади для пояснення.

3

Під час лекції Інна Геннадіївна ставила проблемні питання та залучала студентів до активної взаємодії. Вони згадували раніше вивчений матеріал та пропонували ідеї вирішення. Такі питання сприяють розвитку критичного мислення і створюють сприятливу атмосферу для обговорення та обміну ідеями.

Інформацію надала доцент кафедри математики та цифрових технологій І. Г. Ключник