fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Популяризація академічної мобільності

У Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка розроблено й успішно функціонує «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність здобувачів вищої освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка».

Зазначений нормативний документ визначає академічну мобільність як можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти (науковій установі) на території України чи поза її межами.

Академічна мобільність розкриває перед студентами широкі можливості.

Саме висвітленню цих можливостей був присвячений круглий стіл на факультеті математики, природничих наук та технологій. Ініціаторами заходу стали д.екон.н., проф. В.А.Панченко, д.пед.н., проф. М.І.Садовий та д.пед.н., проф. О.М.Трифонова. До заходу долучилися студенти спеціальностей:

014.04 Середня освіта (Математика)

014.15 Середня освіта (Природничі науки)

015.39 Професійна освіта (Цифрові технології)

051 Економіка

073 Менеджмент

076 Підприємництво та торгівля

112 Статистика

Студенти, які навчаються за різними освітніми програмами, спілкувалися з питань популяризації академічної мобільності – важливого аспекту студентського життя.

Під час жвавої дискусії учасники круглого столу обговорили можливі шляхи реалізації академічної мобільності, її значення для підготовки конкурентоспроможного фахівця, запропонували ідеї щодо привабливих форм інформаційної підтримки та сприяння участі студентів у програмах мобільності, окреслили перспективи зустрічей зі стейкхолдерами.

Інформацію підготували д.екон.н., проф. В.А.Панченко, д.пед.н., проф. М.І.Садовий та д.пед.н., проф. О.М.Трифонова