fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Using Generative Artificial Intelligence in Everyday Life – воркшоп засновника Web3-університету професій майбутнього Михайла Пацана на Ukraine Global Faculty learning platform

Студенти спеціальності 014 Середня освіта (Природничі науки) першого (бакалаврська) рівня вищої освіти продовжують відвідувати онлайн заходи на Ukraine Global Faculty learning platform

Зокрема, 12 лютого 2024 року відбувся воркшоп про використання штучного інтелекту від засновника Web3-університету професій майбутнього “Learn to Earn Global”, засновника блокчейн-платформи «Amsets» Михайла Пацана – «Майстер-клас з використання генеративного штучного інтелекту в повсякденному житті».

Під час майстеркласу слухачі не лише ознайомились з основами ШІ, розкриваючи його суть та технічні аспекти, та отримали практичні кейси використання штучного інтелекту для генерації тексту, голосу, музики, зображення, відео. Автор поділився власним практичним досвідом у створенні персональних чат-ботів на основі ChatGPT та розкрив вплив ШІ на творчість та швидкість створення контенту.

Лектор висвітлив приклади використання ШІ в різних сферах, відзначаючи його практичність та потужність. Лекція завершилася інтерактивною частиною, де учасники змогли задавати питання та обговорювати можливості використання ШІ в їхній повсякденній діяльності.

Цей захід дозволив учасникам не лише отримати теоретичні знання, але й зрозуміти, як ШІ активно застосовується в різних аспектах нашого життя, роблячи його більш креативним та ефективним.

Матеріали підготували д.п.н., професор Валентина Плющ, студенти групи ПН20Б – Аліна Авраменко, Анна Високіх