fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Звершення та перемоги у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo»!

Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки та веб-дизайну «CreDiCo» проводиться серед молоді, яка цікавиться і займається вивченням комп’ютерної графіки та анімації.

Основна мета конкурсу: надання майданчика для показу авторських розробок та для спілкування у галузі комп’ютерної графіки, комп’ютерної анімації та вебдизайн.

У цьому році конкурс  проводився з 20.10.2023 по 01.12.2023 р. та був представлений  різноманітними номінаціями:

• Номінації з комп'ютерної графіки
  • Номінації з комп'ютерної анімації
  • Номінації з вебдизайну
  • Візуальне програмування

Під керівництвом викладачів кафедри інформатики та інформаційних технологій Людмили Дмитрівни ГаненкоАнни Валентинівни ПузіковоїСвітлани Олександрівни Шлянчак наші студенти взяли участь у конкурсі та представили роботи в різних номінаціях.

Після оголошення організаторами підсумків конкурсу учасники отримали надзвичайно приємні результати − рекордну кількість переможців:  2 перших місця, 1 друге місце та 5 третіх місць у різних номінаціях.

Номінація «Вебдизайн: Інформаційне наповнення»

1 місце - Пашківський Василь (ЦТ22Б група), керівник С.О.Шлянчак

Номінація «Векторна графіка»

1 місце - Молдовану Анна (ТН22Б група), керівник Л.Д.Ганенко

3 місце - Науменко Олександр (ЦТ22Б група), керівник С.О.Шлянчак

3 місце - Яценко Олена (ЦТ22Б група), керівник С.О.Шлянчак

Номінація «Візуальне програмування»

2 місце - Кропивка Владислав  (КН22М група), керівник А.В.Пузікова

Номінація «Растрова графіка»

3 місце - Половцев Іван (У23Б група), керівник Л.Д.Ганенко

3 місце – Карабліна Аліна (ЦТ22Б група), керівник С.О.Шлянчак

Номінація «Комп’ютерна анімація»

3 місце – Гергель Єгор (ЦТ22Б група), керівник С.О.Шлянчак

Вітаємо переможців з достойним представленням університету на міжнародному конкурсі. Бажаємо подальших успіхів у навчанні та підкоренні нових висот в опануванні цікавого світу графіки та вебдизайну!

Інформацію надано викладачами кафедри інформатики та інформаційних технологій