fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Обговорення освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта (Географія)

18 грудня 2023 року відбулося обговорення проєктів освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта (Географія) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Активну участь в обговоренні освітньо-професійних програм брали викладачі кафедри природничих наук та методик їхнього навчання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка із залученням представників роботодавців, студентів та зовнішніх стейкхолдерів: Ю.Ю.Онойко, кандидат географічних наук, доцент (гарант ОП: Середня освіта (Географія) та краєзнавчо-туристична робота першого (бакалаврського) рівня); Н.М.Маслова, кандидат географічних наук, доцент; А.В.Зарубіна, кандидат географічних наук, доцент; Ю.Ю.Сільченко, кандидат географічних наук, доцент (гарант ОП: Середня освіта (Географія) та краєзнавчо-туристична робота другого (магістерського) рівня); О.М.Знахаренко, представник роботодавців, заступник голови громадської організації «Кіровоградська обласна організація роботодавців туристичних агентств, готелів та санаторно-курортних закладів», директор туристичного агентства «Райдо тур»; А.А.Лісота, представник роботодавців, директор Комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»; представники студентства: А.Сидорова, староста групи ГК23Б; Д.Нечай, магістрант першого курсу, староста групи ГК23М, М.Охріменко, староста групи ГК21Б.

Основним предметом обговорення стали «сильні» та «слабкі» сторони освітніх програм, розглянули побажання студентів до змісту освітніх компонентів, визначили перспективи вдосконалення освітнього процесу, обговорили програмні результати навчання. Були намічені практичні аспекти підготовки фахівців, обговорені ймовірні маршрути й бази практик тощо.

Висунуті пропозиції та побажання будуть опрацьовані гарантами й робочими групами з розробки ОПП для їх урахування при оновленні й удосконаленні освітніх програм.

Інформацію надано кафедрою природничих наук та методик їхнього навчання