fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри природничих наук і методик їхнього навчання

2 грудня 2023 року КЗ «Ліцей "Науковий" Кропивницької міської ради» приймав учасників ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. У складі журі олімпіади активно працювали викладачі факультету математики, природничих наук та технологій ЦДУ ім. В. Винниченка: доценти кафедри природничих наук і методик їхнього навчання  О. О. Чінчой (голова журі) і О. В. Волчанський (заступник голови журі).

2

3

По завершенню роботи журі викладачі ознайомили вчителів шкіл Кропивницького, які були членами журі та керівниками команд, з конкурсними пропозиціями ЦДУ ім. В. Винниченка для абітурієнтів 2024 року, детально розповіли про спеціальності природничо-математичного профілю, зокрема фізико-математичного.

4

Інформацію підготував доцент кафедри природничих наук і методик їхнього навчання О.В.Волчанський