fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Майбутні студенти в Новгородці

Робота з профорієнтації не повинна зупинятись після зарахування абітурієнтів. Саме тому, доценти кафедри технологічної та професійної освіти Н.В.Мироненко, С.І.Рябець та студентка 3 курсу спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) Анастасія Голубець завітали 05.12.2023 р. до колег та друзів ПТУ №36 (смт. Новгородка), де працюють на керівних та викладацьких посадах 5 випускників ЦДУ ім. В.Винниченка, зокрема факультету математики, природничих наук та технологій. Здобувачам освіти училища було презентовано університет, який не поступається столичним ЗВО. Тут здобувають якісну освіту за більш як 75 спеціальностями, використовуючи сучасну матеріальну базу та креативний викладацький склад.

Не оминула наша делегація і Ліцей Новгородківської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області, де відбулось знайомство з випускниками 11-х класів поточного навчального року. І в цьому закладі працюють 4 вчителі-випускники нашого університету різних спеціальностей. В комп’ютерному класі ліцею були представлені всі факультети та спеціальності, схарактеризовані науковий, творчий і спортивний потенціал університету (С.І.Рябець), освітні програми факультету та кафедри (Н.В.Мироненко), розказано про сучасне студентське життя (Настя Голубець), а майбутніх абітурієнтів запрошено до участі в конкурсах, майстер-класах та інших заходах факультету (Палітра талантів, День відкритих дверей факультету тощо), розкрито особливості вступної кампанії 2024 року. Зустріч пройшла як кажуть «на одному подиху», а від нас чекають продовження такої співпраці.

Інформацію підготував доцент кафедри технологічної та професійної освіти С.І.Рябець