fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Конкурс цифрових плакатів

Конкурс цифрових плакатів відбувся на факультеті математики, природничих наук і технологій

Ініціаторами конкурсу виступили студенти 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика), які обрали саме такий позакласний захід в рамках виконання проєкту з методики навчання інформатики. Темою плаката було обрано рекламу спеціальностей нашого факультету.

На підготовчому етапі організатори розробили умови проведення конкурсу, створили електронну реєстраційну форму, гугл-клас для публікації інформаційних матеріалів (рекомендацій стосовно дизайну рекламних плакатів та дотримання авторського права) та збору конкурсних робіт.

Найкращі плакати представили Олександра Ковальчук і Дар’я Решетнікова (група Інф20б) та Ольга Горобець (група МІЕ20б).

Ці плакати будуть важливим засобом при проведенні університетських профорієнтаційних заходів.

Підготувала доцент кафедри інформатики та ІТ Ірина Лупан