fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Завершилось навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів біології, основ здоров’я та екології

Кафедра природничих наук та методик їхнього навчання продовжує забезпечувати роботу курсів підвищення кваліфікації вчителів біології, основ здоров’я та екології. Чергова група завершила навчання за програмою «Інноваційні підходи до вивчення шкільного курсу біології, основ здоров’я та екології» (20.11.2023-24.11.2023).

Курс орієнтований на висвітлення актуальних проблем методики навчання біології та основ здоров’я, сучасні освітні тренди та можливості їх реалізації при викладанні дисциплін природничого спрямування в школі. Особлива увага приділена реалізації проєктного навчання, науковій діяльності учнів та вчителів, вдосконаленню засобів оцінювання навчальних досягнень учнів. Слухачам була надана можливість не тільки узагальнити отриману інформацію, але й поділитися власним методичним досвідом застосування сучасних освітніх технологій у повсякденній діяльності, висловити відгуки та побажання.

Сертифікати отримали вчителі навчальних закладів Підвисоцького ліцею імені Т.Г.Шевченка Підвисоцької сільської ради Голованівського району, Новомиргородського ліцею №1, Новомиргородської міської ради, Суботцівського ліцею Суботцівської сільської ради, Назарівської філії Карлівського ліцею Соколівської сільської ради Кропивницького району, комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради».

Інформацію надано кафедрою природничих наук та методик їхнього навчання