fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Танці з викладачами

11 квітня вперше в ЦДПУ відбувся дуже цікавий захід "Танці з викладачами". Природничо-географічний факультет представляла пара під номером 2: наш галантний Мовчан Сергій Васильович та чарівна Начоса Наталія.

Студентська рада ПГФу та учасники щиро вдячні всім хто прийшов вболівати та підтримувати наших чудових номінантів.

Дякуємо Студентській Раді ЦДПУ за можливiсть втiлення такої грандiозної iдеї. "Танцi з викладачами" - як нонсенс, фурор для педагогiчного унiверситету. Нiколи у студентiв не було нагоди поспостерiгати за танцювальними вмiннями педагогiв, а тим паче разом з ними станцювати в парi. Це було дуже гарно, вишукано, неймовiрно. Всi пари були оригiнальними, гармонiйними, неординарними i всi залишилися переможцями.

Звiсно, для нас, студентiв ПГФу наша пара: Мовчан Сергiй Васильович та Начоса Наталiя, просто зiрки, якi зробили неймовiрну роботу, щоб достойно виступити i гiдно представити наш факультет. Ми вас любимо.

Анастасія Грушевська