![Всеукраїнська студентська олімпіада з географії](/images/stories/news_2019/04/15-04-16-01/56905104_2365808160120542_495448215877844992_n_result.jpg)
Всеукраїнська студентська олімпіада з географії
З 10 по 12 квітня 2019 року на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з географії серед студентів закладів вищої освіти України. В ній взяли участь 72 студенти з 14 класичних і 13 педагогічних ЗВО.
Студентка ІV курсу природничо-географічного факультету Рощик Тетяна продемонструвала ґрунтовні географічні знання у виконанні олімпіадних завдань та зайняла третє місце.
Вітаємо Тетяну та колектив кафедри географії та геоекології!
- Інформацію надано навчально-науковим відділом