fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Студмісто-2017

6 жовтня студенти  природничо-географічного факультету прийняли участь у загальнотуніверситетському квесті «Студмісто-2017».

Команда  факультету під час проходження перешкод виборола 4 місце серед усіх факультетів університету. Наші студенти також прийняли участь у змаганнях з волейболу. В шаленому поєдинку із командою фізичного факультету команда ПГФу виборола 2 місце серед 7 команд інших факультетів.

За честь рідного факультету виступили : Стрюкова Катерина, Сідун Вікторія, Колодій Сергій, Жердієва Ірина, Сапова Яна, Подборський Олег, Васільєва Анна, Лихенко Денис, Олексин Микола, Назаренко Данило, Троцький Максим,Грело Микола,Пальціковвіктор,Німеровський Максим. Саме ці студенти проявили справжній командний дух, кмітливість та наполегливість.

Студенти ПГФу брали активну участь у розважальній програмі «Студміста»: співали в караоке та грали в гру «Мафія». Всі залишилися задоволеними та щасливими.

Вітаємо наших переможців! Так тримати!