fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Студенти ПГФ відвідали АгроЕКСПО-2017

З 20 по 23 вересня у м. Кропивницький (Кіровоград) відбулася Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2017.

Студенти природничо-географічного факультету не змогли пройти повз такої грандіозної події. Відвідувачі виставки мали змогу побачити експозиції українських та зарубіжних виробників агропромислової техніки у павільйоні і на відкритих майданчиках, побувати на демонстраційних показах техніки і технологій на полігонах виставкового комплексу. І як бонус, поласувати смаколиками завітавши до "Покровського ярмарку". Відвідувачів безкоштовно пригощали чаєм.

Одним із найфеєричніших дійств на AGROEXPO-2017 стало стронгмен-шоу найсильніших атлетів України під керівництвом володаря титулу «Найсильніша людина світу 2004» Василя  Вірастюка та президента Федерації стронгменів України Сергія Конюшка. Під час заходу було встановлено рекорд України у категорії «Спорт, спец. підготовка» по перетягуванню трактора агрегованого посівним комплексом загальною вагою 27.200 кг.

Студенти природничо-географічного факультету залишились дуже задоволоними та  отримали безліч позитивних вражень.