fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Студенти-туристи КДПУ – призери Чемпіонату України

Наприкінці березня 2016 року в м. Києві відбулося суддівство Всеукраїнських змагань із туристських спортивних походів серед студентської молоді 2015 року. Для участі в Чемпіонаті серед студентських туристських груп були представлені 2 походи, здійснені туристськими групами туристичного клубу «Мандри» Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка протягом минулого року.

Підсумки  Всеукраїнських змагань із туристських спортивних походів наступні:

ІІІ місце серед водних походів І категорії складності посіла туристська група турклубу «Мандри» КДПУ під керівництвом доцента кафедри географії та геоекології Домаранського А.О., яка у травні 2015 року здійснила водний похід на катамаранах по річці Південний Буг. Призерами Всеукраїнських змагань стали студенти-географи: Олексин Микола, Козловський Владислав, Грабенко Тимур, Гонтар Ольга, Падалка Вікторія, Бабоша Анна, Демченко Дарина.

ІІ місце серед пішохідних походів ІІ категорії складності посіла туристська група КДПУ під керівництвом випускника природничо-географічного факультету Анатолія Кумпана, яка в липні 2015 року здійснила похід по найвищих хребтах Українських Карпат.

Набрані за два походи бали дали можливість посісти у загальному заліку команді Кіровоградської області ІІІ загальнокомандне місце у Всеукраїнських змаганнях із туристських спортивних походів серед студентської молоді 2015 року. За словами президента обласної федерації спортивного туризму, доцента О.В.Колотухи «… це, у порівнянні з минулим роком, коли наша область зайняла четверте місце, звісно ж крок вперед, адже ми залишаємося у чільній когорті українського студентського спортивного туризму».

Цей успіх став можливим завдяки створеному в 2013 році туристичному клубу «Мандри» Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка (голова клубу – доцент О.В.Колотуха), який організовує цю роботу. Клуб запрошує у свої ряди всіх без винятку бажаючих вийти на туристські стежки. Попереду – нові походи та нові звитяги!

Інформацію надав Олександр Колотуха