fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Кращий студент України

18 березня 2016 року в Кіровограді вперше відбувся фінал регіонального етапу конкурсу «Кращий студент України». У рамках конкурсу студенти змагались у наступних номінаціях: студент-аналітик, студент-громадський, студент-дизайнер, студент-медійник, студент-науковець, студент-програміст, студент-спортсмен. Почесне звання в номінації «Найкращий студент України (комплексна характеристика)» здобув Олексин Микола.

news 2016 03 28 11 34

Олексин Микола – студент 4 курсу природничо-географічного факультету.  Має ґрунтовні знання з географії, відмінно складену сесію, бере участь у наукових конференціях. Особливий інтерес у нього викликає краєзнавчо-туристична робота. З першого курсу активно цікавиться сучасними досягненнями в галузі туризму, відвідує гурток, регулярно бере участь у туристичних походах різного рівня складності. Микола – переможець численних спортивних та туристичних змагань, про що свідчить велика кількість нагород. Займає  активну позицію в студентському житті факультету та університету: капітан факультетської команди КВК, постійний учасник інтелектуальних змагань «Що? Де? Коли?». Щороку Микола бере активну участь у профорієнтаційній та рекламній діяльності щодо поширення інформації про природничо-географічний факультет серед абітурієнтів та школярів. Велику увагу приділяє підтримці студради в організації і проведенні патріотичних та благодійних заходів. Товариші вважають його відданим та надійним другом.

Наочним підтвердженням вищенаведених слів є відеозапис про Миколу, який був поданий на розгляд журі конкурсу.

Інформацію надав природничо-географічний факультет