fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Наші скелелази – призери Чемпіонату України

19 – 21 лютого в м. Кривий Ріг відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів вищих навчальних закладів (вид програми – болдеринг). На змагання приїхали 70 найсильніших спортсменів із шести областей України – Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Київської, Вінницької та м. Київ. Усі вони представляли 14 ВНЗ України.

Уперше в таких змаганнях брала участь команда туристичного клубу «Мандри» Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

news 2016 02 25 09 20

Команда дуже молода. У її складі тільки студенти-першокурсники, які займаються спортивним туризмом, скелелазінням та спортивним орієнтуванням лише півроку. Тож тим вагоміший успіх наших представників, які в командному заліку серед ВНЗ зайняли 5-те місце. А от у командному заліку серед регіонів збірна команда Кіровоградської області посіла почесне третє місце. До складу цієї команди ввійшли: В’ячеслав Скорохід (факультет фізичного виховання), Максим Німеровський, Тетяна Рощик, Інна Гончаренко, Данило Назаренко, Роман Кондратенко (студенти-географи з природничо-географічного факультету). Готували команду до змагань тренери Валентина Русинова та Олександр Колотуха.

Інформацію надано медіа-групою «Університетський меридіан»