fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

На ПГФі спіймали "Діамантову сову"

У середу, 28 жовтня на природничо-географічному факультеті відбувся щорічний інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?». У турнірі приймали участь 6 збірних команд студентів І-VI курсів. Команди об′єднували як початківців-першокурсників, так і досвідчених гравців-старшокурсників. Кожна команда визначилась з капітаном та назвою. Для більшої інтриги та підігріву спортивно-інтелектуального інтересу у тірнірі приймала участь команда викладачів у такому складі: Клоц Є.О., Гелевера О.Ф., Мовчан С.В., Гулай В.В., Казначєєва М.С, Найдьонова Г.Г., Чередник Д.С., Кубко Л.Б.

Незмінний та досвідчений ведучий – випускник ПГФ 2015 року Мельник Юрій (нині інженер Чорногірського географічного стаціонару Львівського національного університету імені Івана Франка) підготував цікаві та оригінальні питання, частина з яких були авторськими.

img 01

Змагання, тривалістю в ІІІ раунди завершилися такими результатами:

VІ місце – команда «Красавчики»: Назаренко Данило, Чабановська Юлія, Юрченко Дар′я, Кухар Олександра, Седлер Ігор, Бодня Людмила

V місце – команда «Простіше складного»: Шпак Вікторія, Образенко Андрій, Чорнозуб Каріна, Шкмовська Софія

ІV місце – команда «А»: Коваленко Надія, Кондратенко Роман, Пальчиков Віктор, Ковальчук Андрій, Малявкін Сергій, Німеровський Максим

III місце – команда «Два океани»: Тихонова Настя, Сильман Аліна, Яковлєва Катерина, Фомуляєва Юлія, Сухенко Олександра

II місце – команда «Майже бакалаври і другий курс»: Козловський Владислав, Олексин Микола, Назаренко Анастасія, Івлєва Ірина, Карчукас Сергій

І місце – володарі «бриліантової сови», команда «ГБХ»: Мотько Руслан, Костів Микола, Пономаренко Марина, Гладиш Анастасія, Кудряков Андрій, Петльована Анна. Слід підкреслити, що капітан команди Мотько Руслан вже третій рік поспіль не віддає «бриліантову сову» жодній іншій команді, впевнено тримаючи лідерство!

img 02

Конанда викладачів «BOSS» у загальному рейтингу зайняла ІІ місце, однак грала по за конкурсом.

Дякуємо організаторам, ведучому, гравцям та глядачам за море позитивного настрою та гарно проведений час. До зустрічі у наступному сезоні! А поки полювання на «бриліантову сову» оголошується відкритим!

Інформацію надано природничо-географічним факультетом