fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Журналістика на природничо-географічному факультеті

Розпочався новий навчальний рік – стартувала і наша «редакційна діяльність», і ось вже новий – чотирнадцятий випуск газети «Природничий епіцентр» ввійде в історію нашого факультету. Читайте останні події, смакуйте факультетські новини, захоплюйтесь творами наших поетів, знаходьте себе в рубриці «Природничий гороскоп», дізнавайтесь нову інформацію з життя викладачів у рубриці «Інтерв′ю».

Слід додати, що в цьому році студентським редактором «Природничого епіцентру» стала Болдирева Василина, студентка І курсу, яка блискуче пройшла «бойове хрещення» і вже формує наступний випуск, який, доречі, плається до Дня студента. Тому пишіть, пропонуйте новини, рубрики, діліться враженнями, досягненнями. Творімо нашу історію разом!

Пропонуємо вам переглянути випуск газети «Природничого епіцентру»