fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

3 квітня 2015 року природничо-географічний факультет святкував свій 21-й День народження. Святкування традиційно розпочалось концертом, до якого ретельно готувались як студенти, так і викладачі та випускники факультету.

Проте концерт став лише початком святкування власних іменин факультетом. Продовжились веселощі перед будівлею природничо-географічного факультету, де за допомогою спільних зусиль студентів 5-х та 6-х курсів відбувалась посвята для першокурсників, а в аудиторіях організовано гумористичні салони-атракціони, в холі — святковий аукціон.

Приємним став сюрприз від випускників минулих років, як надіслали на електронну адресу власні привітання.

Спеціально до Дня факультету спілка наших студентських поетів підготувала 2-й випуск збірочки власних віршів “На зламі реальності”, а студенти І-го курсу записали оригінальні відеопоздоровлення.

Заключними заходами стали святкові конференції викладачів, студентів, випускників та співробітників ПГФ, де звучали оригінальні питання, побажання, привітання.

Приподничій епіцентр, Випуск 4(12)