fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Вітаємо перших переможців

news_2014_04_22_11_24.jpg

9-11 квітня 2014 року на базі ДВНЗ "ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ" відбувався ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з географії. Для участі в олімпіаді було запрошено 57 студентів із 24 провідних вищих навчальних закладів із різних регіонів України.

Олімпіада з географії включала в себе відразу три тури, під час проведення яких було забезпечено можливості виконання як теоретичних, так і практичних завдань всіма її учасниками.

Роботи студентів оцінювало компетентне журі, до складу якого, крім науковців у галузі географії нашого університету, ввійшли й експерти з інших вищих навчальних закладів, зокрема, з Інституту географії НАН України, Інституту педагогіки НАПН України, Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Мелітопольського педагогічного університету імені Б. Хмельницького, Ніжинського державного педагогічного університету імені М. В. Гоголя, Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна тощо.

КДПУ ім. В.Винниченка представляли студенти природничо-географічного факультету Мельник Юрій (41 група) та Кумпан Анатолій (51 група), які гідно виступили та зайняли І загальнокомандне місце. Окрім того Мельник Юрій виборов І місце, а Кумпан Анатолій – V місце в особистому заліку серед студентів педагогічних ВУЗів. Вітаємо переможців!!!