fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Кіровоград — найкраще місто!

17 вересня 2013 року в 15 групі відбулася виховна година присвячена історії та традиціям Кіровоградщини.

Причиною тематичної визначеності виховної години стало не лише святкуваня дня міста, а й те, що більшість студентів групи приїхали на навчання до Кіровограду як з різних куточків області, так і з різних куточків України. Студенти-біологи виступили з інформацією про історію створення м.Кіровограда  та формування Кіровоградської області (Нікітін Владислав). Бондаренко Олег розповів про існуючі в різний історичний період назви міста, причини їх походження та зміни. Голиський Сергій зацікавив одногрупників оригінальними фактами життя країни, пов’язаними саме з інноваціями в м.Кіровограді (запуск першого трамваю, випуск монет та купюр тощо). Бойченко Аліна та Бородкіна Анастасія звернули увагу студентів на цікаві та живописні визначні місця м.Кіровограда та області.

Гула Наталія та Екштейн Катерина ознайомили з традиціями міста. На завершення заходу, Письменна Марія вразила присутніх не лише запозиченими, а й авторськими віршованими рядками про рідне місто, підготувала презентацію, у якій порівнювалися світлини Кіровограда різних історичних проміжків часу. Студенти із захопленням спостерігали за змінами краєвидів міста протягом часу, впізнавали його визначні місця. Хтось знайомився з новим, невідомим Кіровоградом, а хтось відкривав його красу для себе заново. Наприкінці заходу ми прийшли до колективного висновку: «Ні, Кіровоград це не маленький Париж! Він кращий! РІДНІШИЙ!»