fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

І знову туристи беруть вершини

28-29 вересня 2013 року на скелях урочища «Гард» поблизу міста Южноукраїнськ Миколаївської області відбулися 39 відкриті змагання з техніки гірського туризму, які зібрали 14 команд: кращі команди з Миколаївської області та збірні команди Кіровоградського державного педагогічного університету, що відважно змагалися «на чужому полі» зі своїми суперниками.

У результаті запеклої боротьби наші команди вибороли І та ІІ загальнокомандні місця. Команда КДПУ-1 зайняла перше загальнокомандне місце, а  команда КДПУ-2 відповідно друге. Збірні нашого університету складалися зі студентів природничо-географічного факультету. У складі команд виступали:  Горецький Іван (31 група), Коваленко Максим (33 група), Олексин Микола (22 група), Яременко Інна (22 група), Ходаковська Ірина (22 група), Козловський Владислав (21 група). Студенти І курсу, які тільки почали займатися спортивним туризмом, переймали досвід у своїх старших колег.

Особливу подяку виражаємо тренеру команд КДПУ, нашому викладачу Колотусі О.В.