fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Студент спеціальності "Середня освіта (Географія)" переміг у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

16 квітня 2021 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії. Всього у конкурсі було представлено 66 робіт з 26 закладів вищої освіти України, у фінал вийшли 17 робіт.

1 місце за сумою балів, набраних за оцінювання роботи, а також її захист отримав студент-магістрант спеціальності Середня освіта (Географія) Волощук Максим, який представив увазі галузевої конкурсної комісії наукову роботу на тему  «Радіоеколого-геоінформаційний аналіз і оцінка радонового ризику території Кіровоградської області» (науковий керівник кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент Вовк В.М)

Вітаємо Максима Волощука та Валентина Вовка з блискучою перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!