fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Перевірка рівня цифрової грамотності студентів спеціальності Середня освіта (Природничі науки)

У наш час відбуваються кардинальні зміни в галузі інформаційних комунікаційних систем. Тому, в освітні програми підготовки фахівців все більше проникають питання цифрової грамотності. Дану тему підтримали студенти третього курсу групи ПН18Б зі спеціальності 014 Середня освіта (Природничі науки) і приєдналися до проходження всеукраїнського тесту «Цифрограм» на платформі «Дія. Цифрова освіта», яка надає змогу здійснити аналіз власної просвітленості в галузі всесвітньої павутини, програмних забезпечень і цифрових методик.

Загалом, цифрова грамотність – здатність ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі та навчанні, в професійному та особистісному розвитку. І мова йде не просто про вміння користуватися комп’ютером, ноутбуком чи планшетом, а про здатність ефективної роботи та саморозвитку застосовуючи новітні технології. Виконавши тест «Цифрограм», студенти мають точне визначення свого рівня знань та навичок «штучного інтелекту» сучасності. Кожен, хто вдало здав фінальне тестування, отримав електронний сертифікат із зазначеним рівнем знань, який в подальшому можна використовувати під час працевлаштування. А для покращення освіченості, юнацтво має доступ до інформаційних серіалів, які непрестанно створює команда авторів: базові цифрові навички, цифрова грамотність та онлайн-сервіси  для вчителів, та інші. Фільмове забезпечення є абсолютно безкоштовним, що дає змогу розділити вивчення контенту з усіма охочими. Тож, долучайся разом з нами!

Інформацію підготували:

студентка групи ПН18Б Усатенко Діана