fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Державна атестація-2020 студентів спеціальності Середня освіта (Географія) другого (магістерського) рівня вищої освіти

З 14 по 22 грудня 2020 року відбулася Державна атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчалися за освітньою програмою Середня освіта (Географія) та краєзнавчо-туристична робота (денна та заочна форми навчання).

Комісія у складі д.г.н., доц. Шевчука С.М. (голова ЕК), д.г.н., проф. Кривульченка А.І., к.г.н., доц. Семенюк Л.Л., к.геол.-мін.н., доц. Вовка В.М., провела державні екзамени та відкриті захисти кваліфікаційних робіт. Також до роботи екзаменаційної комісії долучилися в якості стейкхолдерів директор КЗ КО Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Лісота А.А. та завідувач науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін КЗ КОІППО ім.В.Сухомлинського Хлань Л.М.

Всі студенти успішно склали екзамен та захистили кваліфікаційні роботи. Комісія відзначила високий рівень фахової підготовки випускиків, широкий спектр тем кваліфікаційних робіт. В ході підготовки кваліфікаційних робіт студенти здійснили наукові експедиції, створили низку унікальних авторських картосхем та діаграм, опублікували результати досліджень у наукових виданнях.

Рішенням екзаменаційної комісії 19 випускникам присвоєно кваліфікацію "Магістр освіти. Вчитель географії закладів загальної середньої освіти. Організатор краєзнавчо-туристичної роботи. Керівник краєзнавчо-туристичного гуртка".

Вітаємо наших магістрів і бажаємо їм подальших успіхів і професійного зростання.