fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Архів новин природничо-географічного факультету

Засідання наукового студентського гуртка «Проблеми та перспективи розвитку сфери послуг Кіровоградської області»

18 грудня 2020 року відбулось підсумкове засідання наукового студентського гуртка «Проблеми та перспективи розвитку сфери послуг Кіровоградської області» (науковий керівник – к.г.н., ст. викл. Зарубіна А.В.) в онлайн форматі.

На цій зустрічі були присутні студенти 4 курсу та 1 та 2 курсів магістерського рівня, які працюють над розробками наукових тем в даній сфері дослідження. Головною метою даного засідання було ознайомлення з результатами наукових робіт таких студентів:

Сухенко Олександра «Особливості формування туристичної привабливості м. Кропивницького»;

Німеровський Максим «Суспільно-географічні аспекти розвитку ІТ-індустрії в світі та Україні»;

Дар’я Хоменко «Сучасні тенденції формування та розвитку туристичного ринку в Україні».

Присутні обговорили актуальність сучасних наукових досліджень та їх практичне значення.