Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Вітаємо доктора географічних наук, професора Кривульченка Анатолія Івановича з виходом у світ підручника з меліоративної географії!

Уперше в Україні представлено підручник з навчального курсу «Меліоративна географія» (видавництво «Каравела», м. Київ; 235 с.), який за структурою і змістом не має аналогів на пострадянському науково-освітньому просторі. Головна ідея, меседж праці професора – потреба в гармонії між активною прагматичною діяльністю людини і збереженням навколишнього природного середовища.

Вітаємо переможців конкурсу студентських наукових робіт з географії

Дипломом І ступеня нагороджений Волощук Максим студент спеціальності Середня освіта (Географія) другого (магістерського) рівня вищої освіти за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань "Географія". Також Подякою від Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відзначений науковий керівник переможця доцент кафедри географії та геоекології ЦДПУ ім.В.Винниченка Вовк Валентин Михайлович.

Вітаємо доц. Вовка В.М. та Волощука М.В. за гідне представлення природничо-географічного факультету!

Геодезисти провели для студентів спеціальності Середня освіта (Географія) топографічну практику

Кафедра географії та геоекології продовжує залучати спеціалістів-практиків до освітнього процесу. Під час навчальної польової практики з топографії студенти і викладачі кафедри географії та геоекології мали змогу отримати знання і практичні навички використання сучасних геодезичних приладів (тахеометра і GPS-навігатора) для проведення топографічного знімання місцевості. Майстер-клас провели високопрофесійні, досвідчені геодезисти Лук'янчук Володимир Іванович та Ричков Іван Олександрович.

Практична реалізація знань студентів групи ПН18Б з курсу «Методика навчання природничих наук основної школи (фізика)»

Більшість студентів педагогічних спеціальностей чули про український освітній онлайн-портал для вчителів «На урок». Він може бути корисним не тільки для учнів, а й для вчителів в обміні досвідом та підходів до уроку. Прагнучи професійної досконалості, навіть досвідчені вчителі повинні критично оцінювати свою викладацьку діяльність, намагатися поглибити свої знання, шукати педагогічні відкриття, ідеї та теорії. Все це вони можуть знайти на цьому сайті, зробити свої уроки сучасними та цікавими для учнів, адже зацікавити учнів сьогодення дуже важко. Також сайт може полегшити вчителям перевірку домашніх завдань, за допомогою тестів, які самі можуть створити.

Звітна студентська наукова конференція

19 травня 2021 року на природничо-географічному факультету відбулася Звітна наукова студентська конференція, яка була приурочена до Дня науки в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись