Актуальні теми компетенцій майбутнього об’єднали учасників міжнародного форуму у Польщі
24 жовтня 2024 року в Академії прикладних наук WSHIU у Познані, республіка Польща (WSHIU Akademii Nauk Stosowanych Poznaniu) відбувся міжнародний соціально-економічний форум «Компетенції майбутнього – виклики та загрози в епоху ШІ». Доцент кафедри інформатики, програмування, штучного інтелекту та технологічної освіти Оксана Абрамова взяла участь у форумі в дистанційному форматі.
Форум об'єднав членів Сейму Польщі, представників Уряду, науковців, топ-менеджерів компаній, медіа-спільноти, дослідників, створюючи платформу для відкритого обміну ідеями щодо технологій майбутнього, що змінюють наше сьогодення. Дискусії охопили сучасні виклики, можливості міжнародного наукового співробітництва та застосування передових європейських практик у сфері освіти і науки.
Основними цілями форуму були: забезпечення діалогу між представниками економічного та наукового секторів; підтримка інноваційних рішень і передових практик, що обговорювалися на тематичних панелях; створення умов для обміну знаннями, досвідом та ідеями серед учасників; підвищення обізнаності студентів і залучених учасників щодо викликів ери штучного інтелекту; підтримка міжнародної співпраці для розв’язання глобальних питань; формування публічного дискурсу, спрямованого на економічний розвиток та підвищення якості життя.
Форум став місцем обговорення актуальних тем щодо використання технологій штучного інтелекту в освіті, науці та промисловості:
Панель I: Індустрія 5.0 в епоху штучного інтелекту – Компетенції та сталий розвиток.
Панель II: Трансформація енергії в епоху штучного інтелекту – Інновації та майбутні тенденції.
Панель ІІІ: Наука, бізнес, освіта у світі штучного інтелекту – Розвиток компетенцій майбутнього.
Панель IV: ESG в епоху ШІ – Соціальна відповідальність і сталий розвиток.
Панель V: Добре – бути на робочому місці в епоху штучного інтелекту.
Панель VI: Сучасні технології в бізнесі – роль штучного інтелекту в автоматизації та інноваціях.
Форум став цінною нагодою для учасників з України та Польщі поглибити знання, обмінятися досвідом та рефлексувати над динамічними змінами, які впроваджує штучний інтелект у соціально-економічне життя.
Інформацію надано секцією технологічної та професійної освіти