fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Всеукраїнський вебінар для регіональних координаторів НУШ

17 листопада 2023 року відбулася інформаційна онлайн-сесія на підтримку регіональних координаторів/тренерів ОІППО «Нова українська школа: перезавантаження» на тему «Особливості викладання технологій у базовій середній освіті» ініційована МОН України, Командою підтримки відновлення та реформ МОН України.

Модератором зустрічі виступила Оксана Івасюк, проєктна менеджерка з питань змісту освіти Команди підтримки відновлення та реформ МОН.

Із доповіддю у якості експертки виступила в.о. завідувачка кафедри технологічної та професійної освіти нашого університету, доцентка Оксана Абрамова.

Питання, що розглядалися під час вебінару:

• Особливості Державного стандарту технологічної освітньої галузі.
  • Модельні програми: специфіка та втілення вимог Стандарту. Досягання визначених Стандартом результатів навчання впродовж першого циклу базової освіти.
  • Визначення та подолання освітніх втрат у технологічній освітній галузі.
  • Робота з конструктором: створення навчальної програми.
  • Оцінювання навчальних досягнень учнів.