fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Першокурсниця провела профорієнтаційний захід

Викладачі та студенти кафедри технологічної та професійної освіти активно беруть участь у профорієнтаційній роботі. Зокрема, 20 листопада 2023 року студентка 1 курсу групи ТН23Б спеціальності Середня освіта «Трудове навчання та технології» Ірина Смірнова провела профорієнтаційну зустріч із учнями 9-11 класів Великовисківського ліцею Кіровоградської області, на якій були присутні близько 30 школярів.

Ірина продемонструвала презентацію про наш університет та факультет математики, природничих наук та технологій, першокурсниця розповіла про своє навчання в університеті й умовами проживання в гуртожитку, ознайомила присутніх із особливостями вступу та навчання в ЦДУ імені Володимира Винниченка, зокрема на спеціальності Середня освіта «Трудове навчання та технології». Учні були зацікавлені інформацією, тому було домовлено про подальшу співпрацю кафедри технологічної та професійної освіти із цим закладом освіти.

І. Смірнова, доц. Н. Мироненко, доц. О. Абрамова