fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Лабораторії природничих наук

Лабораторія Біології людини і загальної біології (ауд. 504)

Лабораторія створена у 2024 році. Має на оснащенні велику кількість спеціального обладнання для успішної підготовки майбутніх учителів біології та здоров’я людини. У лабораторії встановлене мультимедійне обладнання, що дозволяє проводити заняття з використанням сучасних методик.

У лабораторії проводяться лекційні та лабораторні заняття з таких дисциплін як анатомія людини, фізіологія людини та тварин, мікробіологія, цитологія, теорія еволюції та інші.

Базою для лабораторних та наукових досліджень студентів є муляжі органів людини, набори кісток людини, скелет людини, а також велика різноманітність сучасних приладів, зокрема, ph-метр, спірометр, термостат, дисцилятор, водяна баня лабораторна, центрифуга лабораторна, автоклав DGM-200 S, мікроскопи XS-5520 LED MICROmed бінокулярні тощо.