fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Наша гордість, випускники кафедри біології та методики її викладання!

Власним досвідом і розумінням вчительської праці поділилися ті, хто після закінчення навчання продовжують й надалі працювати в освітянському просторі. Втілення традицій рідного навчального закладу у професійній діяльності можна побачити на фотографіях, де наші випускники працюють з учнями, демонструючи власну педмайстерність.

Зобків Ярослава Ігорівна (НВО “Олександрійська гімназія ім. Т.Г. Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ст. - школа мистецтв” і Новопразька ЗШ І- ІІ ст.)

img 01

img 02

Карауш Інна Юріївна (Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1)

img 03

Колесник Олена Сергіївна (НВО "Природничо-економіко-правовий ліцей-спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8-Позашкільний центр" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області)

img 04

Ткаченко Марина Вікторівна (Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3)

img 05

Шунько Вікторія Олександрівна (Семенастівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області.)

img 06

Інформацію надано кафедрою біології та методики її викладання