Розклади вступних випробувань - магістр

Розклади співбесід з іноземної мови замість ЄВІ, фахових іспитів замість ЄФВВ, фахових іспитів 2023 року для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 (для спеціальностей особливої підтримки*) та НРК7 за спеціальностями денної та заочної форм здобуття освіти для участі в конкурсі на бюджет та/або комерцію

Розклади вступних випробувань - бакалавр

Розклади співбесід та творчих конкурсів 2023 року для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ПЗСО та НРК5 за спеціальностями денної та заочної форм здобуття освіти

Реєстрація кабінету

 

Реєстрація здійснюється через електроний кабінет вступника згідно розкладу.

 

До уваги вступників з особливо небезпечної території та тимчасово окупованих територій

 

Оновлення інформації по питанню вступу 2023 на навчання абітурієнтів з ТОТ та ОНТ в червні

 

Хто належить до квоти-2?

Такі вступники мають право вступати до закладів вищої освіти або за результатами НМТ (ЗНО 2020-2021 років, або НМТ 2022 року), або за результатами складання ІНДИВІДУАЛЬНОЇ УСНОЇ СПІВБЕСІДИ в закладі освіти.

Телефони приймальної комісії:

+380 (522) 32 09 99;

+380 (95) 14 853 51;

+380 (96) 62 379 13

Відповідальний секретар приймальної комісії: +380 (50) 01 029 00

 

Електронна заява на вступ

10krok

Додаткові роз'яснення МОН України:

Лист МОН від 29.06.2023 №1/9521-23 "Про особливості реєстрації електронних кабінетів вступників та використання ними електронного підпису"

1. Ключовий інструмент вступної кампанії 2023 року – особистий електронний кабінет вступника. 

2. ЗВО створює консультаційний центр приймальної комісії для надання допомоги вступникам під час реєстрації особистого електронного кабінету та подання заяв. Вступники можуть звернутися до консультаційного центру будь-якого ЗВО.

Реєстрація особистих електронних кабінетів розпочинається 1 липня 2023 року на вебсайті за адресоюhttps://vstup.edbo.gov.ua/. Особисті електронні кабінети вступників працюють до 30 листопада.

3. Під час реєстрації особистого електронного кабінету вступник зазначає такі дані:

  • серію та номер документа (одного з документів) про раніше здобуту освіту (основу вступу);
  • номер, PIN-код та рік отримання сертифіката НМТ/сертифіката ЗНО/екзаменаційного листка, що був одержаний під час реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ;
  • тип та номер (серію та номер) документа, що посвідчує особу, або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (у разі відсутності сертифікатів ЗНО/сертифіката НМТ/екзаменаційного листка ЄВІ/ЄФВВ).

4. Якщо вступник має пільги, він повинен звернутися до одного із закладів вищої освіти (ЗВО) та надати документи, що підтверджують право на спеціальні умови вступу.

Зауважимо, що у 2023 році збережено усі пільги та пільгові категорії, передбачені законами, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій.

Вступники, які зареєстровані та перебувають на ТОТ, зможуть проходити усі процедури вступної кампанії дистанційно.

Застосування пільг для жителів особливо небезпечних територій (ОНТ) буде визначено у травні з урахуванням розвитку воєнно-політичної ситуації в Україні.

5. Скласти вступні випробування.

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА

f6 1

f6 2

Особи, яким надійшло повідомлення в особистому електронному кабінеті вступника про отримання рекомендації до зарахування на місця державного замовлення, у строк, визначений для виконання вимог до зарахування на місця державного замовлення з 05 серпня по 08 серпня на бакалаврат, з 26 серпня по 29 серпня на магістратуру, мають підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті накладанням кваліфікованого електронного підпису або особисто в закладі освіти.

Підставою для зарахування особи на навчання є підтвердження вибору місця навчання, виконання вимог до зарахування, та укладення договору (контракту) про навчання в закладі освіти між закладом та вступником (за участю батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників), в якому можуть бути деталізовані права та обовʼязки сторін. Договір (контракт) про навчання МОЖЕ бути укладений дистанційно з накладанням кваліфікованих електронних підписів.

ПОШУК КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЦДУ ім. В. Винниченка

Запитання-відповіді: реєстрація електронного кабінету

Електронний цифровий підпис (ІНСТРУКЦІЯ)

Лист МОН від 29.06.2023 №1/9521-23 "Про особливості реєстрації електронних кабінетів вступників та використання ними електронного підпису"

// google analytics