filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

5 березня 2018 року у м. Кропивницькому відбулася небуденна подія. На базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка було урочисто відкрито Інформаційний центр в Кірогвоградській області представництва Європейського Союзу в Україні та підписано договір про співпрацю.

Участь у відкритті Центру взяли Давід Стулік, прес-аташе Представництва Європейського Союзу в Україні, Олег Семенюк, ректор Центральноукраїнського педагогічного університету ім. В. Винниченка, а також Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні та Олександр Білоус, декан факультету іноземних мов, на базі якого власне і запрацював Інформаційний Центр.

Це вже 25-й Інформаційний центр ЄС, відкритий на теренах нашої держави. Інформаційні центри ЄС у різних регіонах України розповсюджують новини про ЄС та його політику, надаючи інформацію українським громадянам щодо європейської інтеграції, можливостей для малого та середнього бізнесу, а також сприяння участі у дебатах з європейських питань.

Після відкриття Центру Давід Стулік провів презентацію для всіх бажаючих студентів та молоді міста Кропивницького з актуальних питань взаємодії Україна-ЄС на тему: «Можливості для української молоді в Європі».

Центр працюватиме в аудиторії № 601 на шостому поверсі семиповерхового корпусу з 8.00 до 16.00. На базі Центру будуть проводитись інформаційні заходи для всіх бажаючих.

У Кропивницькому в рамках «Дня кар’єри ЄС-2022» відбулася панельна дискусія «Виклики сьогодення для професійного розвитку в умовах європейської інтеграції»

Вже кілька років поспіль Інформаційний Центр ЄС в Кіровоградській області за сприяння ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка професора Соболя Є.Ю., у співпраці з  Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості, Радою євроклубів Кіровоградщини, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області» та Агенцією регіонального розвитку Кіровоградської області бере участь у заходах, приурочених Дням Кар’єри ЄС в Україні. Як і в попередні роки, мета цих заходів — поширення знань і навичок серед українських студентів і молоді в контексті європейської інтеграції України, а саме пошук себе на ринку праці, успішне працевлаштування та подальший саморозвиток.

Інформаційний центр звітує: "День кар’єри ЄС у Кропивницькому" відбувся

ЦДПУ ім. В. Винниченка завжди охоче долучається до проведення заходів Представництва Європейського Союзу в Україні. Днями ми мали можливість довести це реальними справами і провели перший у Кропивницькому День кар’єри ЄС. Подія від самого початку обіцяла стати непересічною, однак вона не тільки здивувала, але й зламала наші стереотипи та перевершила очікування!

Інформаційний центр ЄС взяв участь у Форумі мереж Європейського Союзу

3-4 жовтня в Києві відбувся другий Форум мереж ЄС, метою якого було ознайомити членів мереж з останніми подіями у сфері відносин ЄС та України, дати учасникам можливість поділитися напрацьованим досвідом, проінформувати щодо сучасних інструментів комунікації. Усі заходи в рамках Форуму гостинно прийняв Прем’єр-готель «Русь». Участь у Форумі взяв і представник Інформаційного центру ЄС, який діє при Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, викладач кафедри англійської мови та методики її викладання Леонідов О.С.

Інформаційний центр долучився до проведення дискусії-тренінгу від Представництва ЄС

20190329 15114829 березня 2019 року Австрійська фахова бібліотека ім. Б. Штільфріда ЦДПУ ім. В. Винниченка приймала в себе дискусію-тренінг «European projects lab for NGOs» для представників громадських організацій Кіровоградщини. Захід був організований і проведений делегацією Представництва ЄС в Україні, яка з триденним робочим візитом перебувала в нашому місті. Учасники дискусії обговорили проектні заявки, спрямовані на розвиток територіальних громад і вирішення актуальних питань із життя регіону, та отримали експертні рекомендації щодо своїх ініціатив.

Школярі міста відвідали захід Представництва ЄС на факультеті іноземних мов ЦДПУ

28 березня 2019 року двері факультету іноземних мов гостинно розчинилися для учнівської молоді міста, яка завітала до ЦДПУ ім. В. Винниченка на пізнавально-розважальний захід “Eurosession” від Представництва Європейського Союзу в Україні. Захід відвідали 72 учні старших класів НВО «СЗОШ № 6», гімназії №9, ЗОШ №10, НВК «Кіровоградський колегіум» та СЗОШ №14.